Zeytinburnu masör hakan

zeytinburnu masör hakan hizmetiniz de

zeytinburnu masör hakan hizmetiniz de Merhaba ben masör hakan İSTANBUL zeytinburnu ilçesinde de masaj uygulamaları yapıyorum.

Yaşım 38 zeytinburnun da masörlük işini severek ve isteyerek yapıyorum. masaj tekniklerini zeytinburnu ilçesinde yerinizde uygulamaktayım. Ekipmanlarımı eksiksiz yanıma alıp randevu saatine gecikmeden geliyorum. Randevuya gelirken Milli Eğitim Bakanlığı onaylı masaj ehliyetimi getirerek incelemenize sunuyorum. 

Masaj ciddi bir iştir, özel bilgilerinizin gizliliğine önem veren, güvenilir ve sertifikalı masörlerden kesinlikle masaj hizmeti  almalısınız.Görüşmelerim sadece bayanlar içindir, erkeklere masaj hizmetim yoktur. Detaylı bilgi için zeytinburnu masör hakan 7/24 arayabilirsiniz 0536 492 38 37

Masör, masöz ve masaj salonlarında dikkat edilmesi gerekenler

Masör ; Milli eğitim bakanlığı onaylı sertifikaya sahip masaj tekniklerini uygulayan kadın veya erkeğe masör denir.

Masöz ; Masaj sertifikası olan masaj yapan bayana da masöz denir.

Günümüzde masör denildiğinde masaj yapan erkek algısı da vardır. Masaj yapan kadın erkkek masördür.

Masaj salonlarından da kısaca bahsedecek olursak, sertifikalı ve ruhsatlı masaj salonlarını tercih etmelisiniz. Aksi takdirde hiç ummadığınız bir yerde kendinizi bulabilir sağlıksız ortam ve masaj dışı hizmetlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu tip yerler sadece para odaklı yerlerdir. Sağlık hijyen masaj kültüründen yoksun kısaca çok sıkıntılı yerlerdir. Kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Masaj uygulayıcılık sertifikasının önemi

Masaj sertifikasını özel kurslardan veya ismek kurslarına giderek belirli süre eğitim alınarak ve birebir uygulama yapılıp ve milli eğitim bakanlığı tarafından sınava tabi tutularak başarılı olan kursiyerlere masaj uygulayıcılık sertifikasını, Milli Eğitim Bakanlığı onayından geçerek verilir.

Sertifikayı olan öğrenci kasları kemikleri ve nereye hangi ölçüde baskı yapacağını bilir. Tam da bu yüzden eğitimli masörden hizmet almak çok önemlidir. Masörüm diye kaçak yollardan çalışanlar insan vücuduna hangi ölçüde baskı yapacağını bilmediğinden çok vahim durumlarla karşı karıya kalabilirsiniz. Vücudun her bölgesi sertlik ve yumuşaklık olarak farklılık gösterir.

Vücuda uygulanan aşırı baskı iç kanamaya sebep olabilir ve vücutta önemli kızarıklar oluşur. Kısaca eğitimsiz sahte masörler ciddi sağlık problemlerine maruz bırakabilirler. Hizmet almadan önce masaj sertifikasının olup olmadığını ve bir nüshasını bakmak için istemekten çekinmeyiniz. Tereddütlü konuşan kem küm eden kimseler sertifikasız amaçları farklı sahte masörlerdir

Yaptığım masaj uygulamalarım nelerdir

Thai masajı, aromaterapi masajı, shiatsu masajı, baş boyun ve omuz masajı, refleksoloji, spor masajı, manuel masaj, klasik genel masaj tekniklerini uygulamaktayım.

Masaj uygulaması yaptığım ilçeler

Adalar, arnavutköy, ataşehir, avcılar, bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz çatalca, çekmeköy, esenler, esenyurt, Eyüp, fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, kağıthane, kartal, Küçükçekmece, Maltepe, pendik, sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, sultangazi, şile, şişli, tuzla, Üsküdar, Ümraniye,Zeytinburnu, merkez ilçe, bölgelerinde profesyononel olarak masaj tekniklerini  uyguluyorum. Detaylı bilgi için lütfen iletişim kurunuz. Erkek masör hakan 0536 492 38 37

Ana sayfaya dönmek için linke tıklayınız. https://www.erkekmasor.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir