Masör istanbul 0536 492 3837 Hakan

Masör istanbul sayfama geldiğiniz için teşekkür ederim. Adım hakan 2017 den beri profesyonel olarak masörlük yapmaktayım.

Fiziksel özelliklerim: Boy 1.75 Kilo 78’dir. Yaş 35’dir.

ATAŞEHİR de oturuyorum. Tüm İSTANBUL içi görüşme yapıyorum. İş yoğunluğu az olduğundan dolayı kendi yerim yoktur. Hizmetim kendi yeriniz otel ve güvenlikli dairelerde yapıyorum. Masörlük hizmetini sürekli yaptırmak isteyenler her zaman önceliğim’dir.

Çalışma saatlerim: cumartesi pazar dahil gece gündüz 7/24 arayabilirsiniz. 0536 492 3837 İletişim numarasından kolayca randevu alabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen arayınız. Whatsapp tan da yazmak isteyenler yazabilir.

Masaj uygulamalarını 20 – 50 yaş arası sadece bayanlar içindir.

Hizmet sürem isteğe göre değişir. En az 1 saat hizmet sürem vardır. Masaj tekniklerini birebir görüşme kabul ediyorum.

Uyguladığım masaj türleri; Klasik özel masajlar ve kişiye özel tantra masajı uyguluyorum.

Masaj yaptırırken ne giymeliyim: Masaj manipilasyonlarını tam anlamıyla yapabilmek için hiç bir şey giymenize gerek yoktur. Masaj yaptıran müşterilerimiz gönül rahatlığıyla sıkıntısız masajını yaptırmaktadırlar. Masaj esnasında peçtemal seriyoruz. Masaj yaptıracak kişi peçtemalin üstüne yatıyor. Sonrasında alt kısım ve üst kısımı kişiye özel olan havlu ile kapatıyoruz.

Masör İSTANBUL sayfasında neden fotoğrafınız yok ? Masaj yaptığımı yakın çevremin bilmesini istemediğimden dolayı sayfama resim koymadım. Benimle iletişime geçenlere fotoğraf veya cameradan görüntülü konuşarak randevu oluşturuyorum. Masaj uygulaması için dışarıda görüşme yaparak ta masaj yaptırıp yaptırmayacağınıza karar verebiliyorsunuz. Bilgi için lütfen arayınız.

Sertifika: Milli eğitim bakanlığı onaylı 608 saat’lik eğitim sonucu sertifikayı almaya hak kazandım. Sertifika ve kimlik bilgilerimi göstererek masaj uygulaması yapıyorum.

Masör istanbul sayfası güvenilir midir?

Evet güvenilirdir. Erkek masör hakan sertifikalı ve kimlik bilgilerini ibraz ettiği için güvenilirdir.

Sahte masörler kimlik bilgilerini ve sertifika gösteremez. Masör İSTANBUL olarak kimlik bilgileri ve sertifika hayati önem taşır. Masaj uygulamasında yaşananlar ve konuşulanlar kesinlikle iki kişi arasında sır olarak kalır. Buradan da anlaşıldığı üzere gizliliğe güvene büyük önem vermekteyiz.

Masörün güvenilir iyi ve doğrularını söylediğinden emin olmanın bir kaç yolu vardır. Kesinlikle resmini veya camera da canlı görmediğiniz sahte masörlerden randevu oluşturmayın.

Masörün güvenilir olmasını istiyorsanız masaj ücretini hesaba eft veya havale yaparak en garanti olan yöntemdir. Kişinin direk ad ve soyadına masaj ücretini yatırdığınız zaman masör sizleri asla üzemez mağdur edemez. Masaj ücretini erkek masör hakana eft veya havale yapma şansınız vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir