Masör ilanı verebilir miyim ? ilan kriterleri nelerdir ?

Masör ilanı verebilir miyim ? ilan kriterleri nelerdir ? Evet masör ilanı verebilirsiniz. Erkek masör ilanı vermek tamamen ücretsizdir. Masör ilanı vermek için belli kriterler istenir. Bu kriterleri yerine getirdiğiniz takdirde ücretsiz masör ilanı verebilirsiniz.

Masör ilan verme kriterleri nelerdir ?

İlk önce masör olduğunuzu belgeleyen milli eğitim bakanlığından onaylı masaj sertifikası olması gerekmektedir. Bu sertifikayı ilan sayfasında yayınlamak zorunludur. ilana koyacağınız sertifikanın TC numarası gibi önemli bilgilerin photosopta silebilirsiniz veya site admini sizin yerinize siler ve resimle yazınızı yayınlar. Sertifikada ki kişisel bilgilerin güvenliği ve dolandırıcılığı önlemek amacıyla belli yerleri siliyoruz.

2. ilan verme kriteri masörlük mesleğiniz ile alakalı tecrübeleriniz, bilgi birikiminizi en az 310 kelime olacak şekilde 0543 130 66 25 whatsap numarasına atacaksınız bende sayfanızı oluşturacağım, yazı ve resim kısıtlaması kesinlikle olmayıp resim ve istediğiniz kadar yazı makale yazabilirsiniz. Telefonla aramayınız telefonlara genelde telefonlara bakmıyorum. ilan vermek isterseniz whatsapp no dan ilan vermek istiyorum diye yazmalısınız.

Masör ilanında kısıtlama olacak mı

Sertifikası olan masörlerin ilanlarında telefon numarası kısıtlaması vb. hiçbir kısıtlama olmayacaktır. Kısıtlama olmadığı gibi de oluşturduğumuz masör sayfasından asla ücret taleb edilmeyecektir. ilanın kaldırılmasını talep etmediğiniz sürece masör ilan sayfası her zaman yayınlanır. telefon numaranız görüntülenir.

Ücretsiz masör ilanı yayınlamaktaki amacınız nedir ?

Masörlüğü meslek olarak benimseyenleri ve sertifikası olanları www.erkekmasor.com sitesinde toplamak temel amaçlarımızdandır. Masaj kalitesinin artması, işi bile masörlerin sitede bulunması, ve masöre güven noktasında duyulan olumsuz düşüncelerin azaltılması amacıyla tüm sertifikalı masör arkadaşları ilan sayfası oluşturmaya davet ediyorum

Sertifikalı masörden neden masaj hizmeti almalısınız

Sertifikalı masör 5-6 ay teorik ve uygulamalı olarak masaj eğitimi alır ve sınav sonucunda milli eğitim bakanlığından masaj uygulayıcık belgesini alır. Sertifikalı masör hangi bölgeye ne ölçüde baskı uygulayacağını, nerelere dokunulup dokunulmayacağını ve sağlık sorunlarınızı sorarak bilinçli bir şekilde masaj yapar. Bu sebepten dolayı kesinlikle sertifikalı masörlerden masaj hizmeti almalısınız.

Sertifikasız masörlerden masaj hizmeti kesinlikle almamalısınız

Sertifikası olmayan masörler güvensiz ve yanlış uygulma yaparak ciddi fiziksel sorunlara yol açabilir. Bu sebepten dolayı güvensiz sertifikasız masörlerden hizmet almamalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir