Masör Hakan

Masör hakan sertifikalı olarak masaj uygulaması yapmaktayım. Resimde önemli yerleri photoshop la sildim. Silmemin nedeni sanal dolandırıcılığı önlemek içindir. Resmimi görmek isteyenlere telefonla görüştükten sonra whatsapp tan sizlere atıyorum. Sertifikayı da yanımda getirerek hizmet almadan önce detaylı olarak inceleyebilirsiniz.  Genel masaj (klasik) hizmeti vermekteyim. El manipülasyon masaj tekniklerini profesyonel olarak yapmaktayım. Yanlış yapılan uygulamalar masaj yaptıran kişiye ciddi sağlık problemleriyle karşı karşıya kalır. Tam da bu sebepten dolayı kesinlikle sertifikalı masörlerden hizmet almalısınız. Hizmet bölgelerim: Hizmet bölgelerim tüm İstanbul olup anadolu yakası ataşehir de oturuyorum. Masaj uygulamasını yerinizde veya otel de hizmet vermekteyim.

Masaj uygulamasını masör hakan nasıl yapıyor?

Masör hakan masaj tekniklerini çekyatta veya baza da değil sizin yerinize seyyar masaj yatağımı getiriyorum. Masaj yatağını açıp peçtemal veya havluyu serip masaj uygulamasını tekniklerini detaylı yapıyorum. Gelirken Seyyar masaj yatağımı havluları ve masaj yağını tam olarak getiriyorum. Masaj yatağının önemi büyüktür. Masaj yatağının dışında yapılan masaj masaj değil okşamaktan ibaret olur. İyi bir masaj istiyorsanız masaj yatağı getiren masör hakan dan masaj hizmeti almalısınız. Masajın kalp yönünde yapılması, düz kasların ve çizgili kasların yönlerini bilmek ve o yönlerde uygulama yapmak önemlidir. Baskıların şiddeti kişiye göre değişken olmaktadır. Narin bir vücuda aşırı baskı uygulamak vücudu kızarıklar içinde bırakmakla kalmaz iç kanamalara bile yol açmaktadır. Kısaca masaj yapmasını bilen masör hakandan hizmet alınız. Masörü seçerken dikkat etmelisiniz. Bu sayfamı tamamen okumanız çok önemlidir.

Kimler masaj uygulamasından faydalanabilir

Sadece kadınlar masaj yaptırabilir. Erkeklere neden hizmet vermediğimi kısaca açıklamak istiyorum. Telefonumu arayan 100 erkekten 98’ i çekinmeden masaj dışı hizmet istiyor. Sertifikayı almadan önce kadın erkek ayrımı yapmak istemiyordum ama işin içinde olunca bazı şeyler daha da netleşti. Bir erkek bir erkek masörden masaj dışı hizmet istemesini anlayamıyorum. Bu yazımı okuyan erkekler bu durumu bana izah ederse memnun olurum.

Yerinizde masaj yaptırmanın faydaları nelerdir?

Müsait olduğunuz bir zaman da işini bilen belgeleri tam güvenilir masörü çağırır ve istediğiniz hizmeti alırsınız. Masörü gönderdikten sonra zaman kaybetmeden duşunuzu alır ve güzel bir uyku çekersiniz. Masaj salonunda bu yazdıklarımı yapamazsınız. Masaj salonuna gitmek 1 saat, 1 saatte masaj ve 1 saatte eve geri dönüş sayarsak en az 3 saat zaman kaybı olur. Yapılan masajdan da bir şey anlamazsınız. Masaj salonuna giderken özel aracınız yoksa eve dönüşlerde soğuk havalarda hasta olmanız mümkündür.

Masaj yaptırmak istiyorum masör hakan güvenebilir miyim?

Evet kesinlikle güvenebilirsiniz. Gelirken kimliğimi ve masör belgemi getiriyorum detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Halen güvenilirlikle alakalı kuşkularınız varsa masaj ücretini EFT veya havale ile yapabilirsiniz.

EFT veya havale ile yapılan ödeme neden önemli’dir? Ödemeyi eft ile yaptığınızda masörün adı ve soyadı mobil bankacılıkta kayıtlı olur. Ödeme yaparken açıklama kısmına da masaj hizmeti diye uygun bir açıklama girersiniz. Paranın masaj hizmeti için gönderildiği ve parayı alan masörün adı soyadı kayıt altına alınmış olur. Ödemeyi mobil bankacılığı kullanarak yaptığınızı varsayarsak, ödemeyi yaparken meal adresinize dekont atmayı ve cep telefonunuzda ekran fotoğrafı çekmeyi unutmayınız.

EFT veya havale masör için neden önemlidir? İlk defa gideceğim bir müşteri olsun ve müşteri masaj yaptırmak değil de farklı olumsuz fikirleri varsa EFT  bu olumsuzlukları tamamen ortadan kaldırır. Örnek vermek gerekirse kadın evime hırsız girdi veya bana taciz etti diye ortalığı ayağa kaldırsa ödeme EFT ile yapılmadığından masör ne amaçla geldiğini kesinlikle açıklayamaz açıklasa da kimse inanmaz. Masör bu durumda yandı 😊 Sonuç olarak her iki tarafında güvenliği ve güvenin sağlanması açısından masaj ücreti eft veya havale ile yapılması çok önemlidir. EFT ile yapılan ödemelerde masörü rahatlıkla çağırabilirsiniz. Güven % 99 sağlanmış olur.

Detaylı bilgi için iletişime tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir