Masör hakan sertifika bilgilerim resmi inceleyebilirsiniz

Erkek masör hakan sertifika bilgilerimi detaylı olarak yukarıdaki sertifika resminden inceleyebilirsiniz.

Adım hakan İSTANBUL Ataşehirde oturuyorum. Kadıköy, maltepe, kartal, ümraniye ve avrupa yakasından talep olduğunda yerinizde masaj hizmetim vardır. Randevuya masaj malzemelerim ve yer müsait olursa seyyar masaj yatağını da getirip kurabiliyorum. Blog sitemde resim bilgilerim yoktur. Sebebi yakın çevremin masör olduğunu bilmesini istemiyorum. Görmüş olduğunuz sertifikanın orjinalini yanımda getiriyorum. Sertifikayı incelemek isteyenler detaylı olarak bakabilir.

Genel masaj hizmetlerini müsait yerim olmadığından dolayı yerinizde uygulama yapıyorum. Kısa süre sonra kendi yerimde masaj tekniklerini uygulayacağım. Masaj süresi 60 dk dır. Masaj dışı uygulama yapmadığımdan da dolayıda masaj fiyatlarını uygun tutmaya çalışıyorum.

Masöz masör modül proğramını maya akademi kursunda eğitime katılıp sınava tabi tutularak sertifikayı almaya hak kazandım. Sertifika milli eğitim bakanlığı onaylıdır. Sertifika alacak arkadaşlara maya akademiyi tavsiye ederim. Diğer kurslar gibi eğitim almadan sertifika vermiyorlar. 6-7 ay birebir ders ve uygulama yaptırdıktan sonra sertifikayı almaya hak kazandık.

Erkek masör hakan sertifika neden önemlidir

Sertifikalı masörler masaj uygulaması yapabilir anlamına da gelir, bir nevi masaj uygulaması yapabilir ehliyeti’dir. Sertifikaya sahip olan masörler kaslar kemiklerle alakalı genel bilgi sahibidirler. Kalp yönünde sıvazlama yoğurma firiksiyon ve diğer teknikleri uygularlar. Hangi bölgeye nasıl masaj yapılacağını, nereye ne kadar baskı uygulayacağını masörler bilir. Masör ehliyeti olmayanlar kaçak çalışmaktadır. Ehliyetsiz çalışanlar kesinlikle masaj bilmez ve güvenilir değildir. Ciddi fiziksel rahatsızlıklara da maruz bırakabilirler. Tavsiyemiz Sertifikalı masörlerden hizmet almanızdır.

Resimde görmüş olduğunuz sertifika bana aittir. Bu konuda şüpheniz olmasın. Sertifikamın bir nushasını ve kimliğimi incelemeniz için yanımda getiriyorum. Resimde bazı alanlar photoshopla silinmiştir. Silme sebebim internet ortamında tekin olmayan kişiler tarafından kişisel bilgilerimin çalınmaması ve dolandırılmamak için bazı yerleri sildim. Tamamen kişisel bilgilerimin güvenliği için silme işlemini yaptım. İnternet kullanımı artı ve siber saldırılarda ve dolandırıcılıkta arttı. Bu sebeplerden dolayı beni anlayışla karşılayacağınızı umuyorum.

Detaylı bilgi ve randevu için masör hakan 0543 130 66 25

www.erkekmasor.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir