Masaj salonu

Masaj salonu hakkında makalemde çok önemli bilgi ve tecrübelerimi artarmaya çalışacağım. Masaj salonu masörler tarafından bir kimsenin vücuduna istediği tür masajın yapıldığı özel yerlerdir diyebiliriz. Başlıklar altında detaylandırmaya çalışalım.

Masaj salonu güvenli bir yermidir

Masaj sertifikası almadan önce istanbul anadolu yakasında ki resmi ve gayri resmi olan yerlerin hepsine gittim. Buradan çıkan sonuç şu oldu. Gittiğim tüm masaj salonlarının %98 i güvensiz diyebilirim. Tamamen erkeklerin parasını çarpmak amaçlı kurulmuş bir düzenden oluşmaktadır. Erkek en küçük bir uyarıda veya istekte doğrudan para şantajıyla karşılaşmaktalar. Güvenli olmadığını söyleyecek bir çok sebep var. Makale uzamasın diye başka başlıklara geçmek istiyorum.

Masajı nerede kime yaptırmalıyım

Masaj yaptırmanın en güvenilir yeri kendi evinizdir. Ev ortamı uygun değilse ofisiniz veya otel olacaktır. Masaj salonunu tavsiye etmediğimi bir önceki başlıklarda belirtmiştim. Masaj seansı almak istediğinizde işinin ehli sertifikalı bireysel çalışan uzmanlardan sean almalısınız. Bu konuda %100 güven işinin ehli biri olarak benimle iletişim kurabilirsiniz. Aklınıza takılan sorularıda benimle konuşarak çözüme ulaştırabilirsiniz. Edindiğim tecrübeme dayanarak yazıyorum masaj salonundaki kadınlar masaj yapmayı kesinlikle bilmiyor.

Masaj fiyatları nedir

Masaj fiyatları masajın türüne ve alınan hizmete göre değişkenlik göstermektedir. 150 TL den başlayıp yukarı doğru fiyatlar artmaktadır. Masaj salonu genel masaj fiyat ortalaması 300 TL dir. Masaj salonunda verdiğiniz paranın hizmet karşılığını bulamayacaksınız. Bunun sebebi sertifikasız yabancı uyruklu kadınlardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir