Masaj kursu almadan önce bilinmesi gerekenler

Masaj kursu almadan önce bilinmesi gerekenler hakkında çok önemli bilgiler vereceğim. Masör adayları bu makalemi sonuna kadar okumalarını şiddetle tavsiye ediyorum.

Masör nedir masaj kursu almalı mıyım ?

Masaj sertifikasını almış ve masajı yapmayı bir meslek olarak gören ve uygulayan erkek yada kadına masör denir. Ayrıca erkek masaj yapan kişiye masör, kadın masaj uygulayıcısına da masöz denilmektedir. Masör olmak isteyen herkes kesinlikle masaj sertifikasını almalıdır.

Erkek masör olmak istiyorsanız bilmeniz gerekenler

Erkek masör olmak istiyorum para kazanabilir miyim ? Bu soruya tamamen kendi yaşadıklarımı anlatarak cevaplamak istiyorum. Para kazanıp kazanamayacağınız tamamen size bağlıdır. Site de iletişim numaram var her gün 3-4 kişi beni arıyor. Arayanların hepsi erkek bunu belirteyim. Sertifikayı alarak kadın erkek ayırt etmeksizin masaj yapmayı planladım.

Siteme girip beni çok arayan oldu. Arayanların % 99 u erkektir. Erkekte arasın sıkıntı yok sonuçta masörlüğü meslek olarak yapmak istedim. Arkadaş her türden erkek arıyor, bazıları 2 kelimeyi bile bir araya getirip konuşmayı beceremiyor, bazıları da konuşmayı biliyor. konuşmayı bilen adam aradığında masaj hakkında bilgi istiyor, bilgiyi veriyorsun konuşmayı bilen bey fendi dediğin adam erotik masaj veya vuruyor musun gibi inanılmaz sorular soruyor. Arayan erkeklerin hepsi buna benzer istekte bulunuyor. Bana böyle soru soruyorlarsa kadın masörlere neler soruyorlardır tahmin bile edemiyorum 🙂 Normal masaj isteyen 1 tane daha erkek rastlamadım. Bunun gibi olumsuzluklardan dolayı beni arayan erkekleri engelliyorum.

Kadınlar ararsa vaktim olursa masaja gidiyorum. Bu yazımdan şu çıkıyor arayanların %99 u erkek olduğu için bende erkeklere masaj yapmayı bıraktığımdan para kazanamıyorum. Masaj yaptırmak isteyen kadın sayısı da yok denecek kadar az olduğundan masörlük işini aktif yapamıyorum haliyle parada kazanamamış oluyorum. Yani siteyi yaptığım emeğe, masaj kursuna verdiğim para ve geçen zaman eksi olarak bana döndü.

Sonuç olarak erkek masör olacaksanız ben sadece bayanlara masaj yaparım diye bir düşünceniz varsa para kazanamazsınız zamanınız boşa gider. Tavsiyem masaj kursuna da gitmeyin paranız cebinizde kalsın. Ben kadın erkek ayırt etmeden masaj yaparım erkek de olsa her türlü isteğe cevap verebilirim zihniyetiniz varsa hiç düşünmeden hemen masaj kursuna yazılabilirsiniz

Kadın masör (masöz) olmak istiyorsanız bilmeniz gerekenler

Kadın masör olacaksanız bireysel veya masaj salonunda çalışsanız bile ayda 5000 TL ye para demezsiniz. Kadın masör adayları masör olmadan önce şunu da hesap etmelidir. Gittiğim masaj salonlarındaki kadın masörlerin çoğu yabancı uyruklu kadınlardır. Türk masör kadınlarda var. Şunu net bir şekilde söyleyebilirim. %90 masaj yapmayı bilmiyor. Bu yüzdende dokunulmaması gereken yerlere dokunuyorlar. Bu sayede erkeğin vücudu uyanıyor. Erkeğin vücudu uyandığı için erkek isyanlarda 🙂 Masöz de bu durumu fırsata çevirip fazla para alma peşinde oluyorlar. Masaj salonlarında %95 inde sistem bu şekilde işliyor.

Masaj salonlarında çalışmak istiyorsanız bu durumu hesaba katmanız gerekir. Masaj yaptırmak isteyen erkeğin istekleri beklentileri çok fazla olur. Sadece masaj istemiyor, genetik bölgeye manuel rahatlama, ilişki vb. inanılmaz şeyler istiyorlar. Bu istekler benim için sorun değil diyorsanız, ayda 10 bin de para demezsiniz 🙂 Kadın masör ben sadece masaj yaparım masaj dışı hizmetim yok derseniz, kadın olduğunuz için yine para kazanırsınız. Özel isteklere cevap vermediğinizde klasik masaj fiyatınız makul olmalı yoksa müşteri size masaj yaptırmaz.

Masör adayları yorumlar kısmı açıktır. Kafanıza takılan soruları buradan sorabilir cevap alabilirsiniz. Ayrıca bildiklerinizi paylaşarak da masör adaylarına doğru şekilde yönlendirmiş olacağız. İyi günler dilerim.

Detaylı bilgi için iletime tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir