Erkek masör hakan hizmetinizde

Erkek masör hakan hizmetinizde, yaşım 38, Formda kalmayı sevdiğimden dolayı ve sağlık açısında spor salonu ve yüzme dersleri alıyorum. İSTANBUL/ATAŞEHİR de oturuyorum.  Ekipmanlarımı, sertifikamı ve istenirse seyyar katlanabilen portatif masaj yatağını da aracımla getirebiliyorum.  Sadece bayanlara masaj hizmetim vardır. Masaj uygulamalarımın % 90 ı klasik genel masaj uygulamasıdır. Masaj tekniğini bir de benim sihirli parmaklarımdan tadın farkı hissedeceksiniz. Masaj uygulamasını tüm İSTANBUL  ilçelerin de 7/24 hizmet vermekteyim. Hizmetlerimi yerinizde veya oteller de gerçekleştiriyorum.

Erkek masör sertifikanın önemi

Masaj uygulayıcısı sertifikası olan masörler masaj işini benimsemişlerdir. Piyasa da sertifikasız masörlük yapanlar çoktur. Masajı uygulamak demek masaj yaptırana doğrudan temas anlamına da gelir. Sertifikasız çalışan masörler bedene yanlış uygulama yaptığında çok ciddi problemlere maruz kalabilir sağlığınızdan olabilirsiniz. Erkek masör hakan olarak tavsiyem kesinlikle sertifikası olmayan kişilerden hizmet almamalısınız.

Erkek masör hakan sertifika

Sertifika alırken iyi bir eğitmenden kurstan hizmet almak istediğimden çok araştırdım. İstanbul da en iyi masaj eğitimi veren kurumdan milli eğitim bakanlığı onaylı sertifikamı aldım.  İnternette siber saldırıların artmasından dolayı masaj sertifikam da ki önemli bilgilerin güvenliğini sağlamak adına, sertifikanın resmini blog siteme koymadım. Fotoğraflarımı ve sertifikamı merak edenler birebir iletişim kurduğum müşterilerime whatsapp veya sosyal medya araçlarıyla paylaşıyorum. Hizmet alacağınız zaman da ayrıca kimlik ve sertifikamı yanım da getirip doğrudan incelemek üzere sizlere veriyorum.

Masajın Tanımı ve önemi

Masaj vücut kasları üzerine kaydırıcı ürünler kullanılarak el veya aletle yapılan rahatlatıcı, gevşetici, kasları güçlendirici, fizyolojik ve pisikolojik etkilere sahip bilimsel uygulama metodudur.

Piyasa da çeşitli masaj aletleri bulunmaktadır. Bunların içinde en çok tercih edilenleri titreşimli ve vakum özellikli olan cihazlardır. Bu cihazlar genel olarak vücut üzerinde ki kas gerginliklerini azaltarak uyarıcı, toksinleri atıcı özelliklerinin yanı sıra lenf drenajı sağlayarak vücuttaki ödemin yok edilmesini ve selülite neden olan bağ doku tıkanıklarını giderir. Ayrıca felçli hastalar da pasif egzersizlerin yaptırılması eklemlerde ki hareketliliğin tekrar kazanılmasını sağlar.  Değişik firmaların ürettikleri cihazların özellikleri farklı olmakla birlik de genel amaçları aynıdır.

Mekanik cihazlar insan elinin rahatlatıcı dokunma duyusundan yoksundur.  Klasik masaj elle birebir uygulanan sistemli manevraların bütünü olarak tanımlanacak olursa klasik masaj, aletli masajdan daha etkili ve önemli denilebilir.

Değişik vücut bölgelerine uygulanan klasik masaj manipülasyonlar deri altında ki sinir uçlarını uyararak omurilik üzerinden ilgili bölgelere masajı ulaştırır. Bunun içindir ki masaj uygulamasın da dokular, uygulamanın yapılacağı bölge organları ve anatomik yapıları erkek masör çok iyi bilmelidir.

Masajın Temel amaçları

Vücuttaki dokuların ve organların düzenli olarak çalışmasını sağlamak

Kasları güçlendirmek

Vücuttaki biriken toksin ve yorgunluk maddelerinin atılımını sağlamak

Kan dolaşımını hızlandırmak

Eklemlerin hareketliliğini artırmak

Kaslara ve dokulara daha çok oksijen iletmek

Doğal yaşlanma işlemlerini yavaşlatmak ve derinin elastikiyetini koruyarak kırışıklığın oluşumunu geciktirmek

Detaylı bilgi için iletişime tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir