Erkek masör arıyorum 0543 130 66 25 Hakan

Erkek masör arıyorum profil sayfama hoş geldiniz. Adım hakan, erkek masör olarak masaj hizmetleri yapıyorum. 35 yaşındayım, boy 175 kğ 78 kğ bakımlı ve hijyenik olarak da çok titizimdir. istanbul ataşehirde yaşıyorum.Hizmet bölgelerim tüm İSTANBUL içidir.

Masaj tekniklerim: Genel (klasik) masaj, özel masaj hizmetleri, kişiye özel nuru masajı yapıyorum. Sadece bayanlara hizmetim vardır.

Masaj hizmetimde masaj ücretini alıp hemen göndereyim zihniyeti taşımıyorum. Masaj yaptığım kadına hizmetimin hakkını sonuna kadar verip, hizmeti alan kişiyle detaylı olarak ilgilenmekteyim.

Masaj uygulayıcılık serfifikamı 2017 de aldım. 3 senedir masaj uzmanı olarak çalışmaktayım. Görüşmelerim tamamen gizliliğe ve güvene dayalıdır. Hizmet vereceğim zaman masaj yağını havlu ve masaj uygulayıcılık serfitikamı yanımda getirmekteyim.

Erkek masör arıyorum ama resminiz neden yok

İnternette resim koymamın sebebi ise yakın çevremin fark etmemesi içindir. Benimle iletişime geçtikten sonra resmimi size atabilirim. Dahada sağlıklı olanı whatsapp cameradan karşılıklı görüntülü konuşmaktır. Kameradan masörü görerek kimden masaj hizmeti alacağınızı bilmek mantıklı olanıdır.

Kimler masaj uygulamasından yararlanabilir ?

Masaj hizmetlerimden sadece kadınlar faydalanabilir. Erkeklerden rica ediyorum beni aramasınlar. Erkeklere masaj hizmetimin olmaması abuk subuk isteklerde bulunmasındandır.

Kendi yerinizde mi masaj uygulaması yapıyorsunuz ?

İş yoğunluğu az olduğu için kendi yerimde maalesef hizmetim yoktur. İlerleyen zamanlarda kendi yerimde hizmet verebilirim. Görüşmelerimi sizlerin yerinizde, otellerde veya güvenlikli rezidansta kiralık odalarda yapıyorum. Hizmetlerim ticari amaç için değildir. Görüşmelerim güvene dayalı olup beni gördükten sonra hizmet alıp almayacağınıza karar verirsiniz.

Erkek masör arıyorum ama dikkat edilmesi gerekenler nelerdir

Masör kesinlikle sertifikalı olmalıdır. sertifika ve kimliğimi yanımda getiriyorum. sorduğunuz taktirde kimlik ve sertifikayı sizlere gösteriyorum. Sertifika ve kimlik neden bu kadar önemli, ismini ve sertifikasını gördüğünüz kişiye güvenebilirsiniz. Mağdur olmamanız için hayati önem taşır. Sertifikasız kimselere kesinlikle güvenemezsiniz. Masaj esnasında yanlış uygulamalar yaparak ciddi sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Kimliğini göstermeyen sahte masörlerden masaj hizmeti kesinlikle almayınız. Gerçek ismini bilmediğiniz kişiye masaj yaptıramazsınız diye düşünüyorum. Sertifika ve kimlik bilgisini göstermeyen masörler sizlere ciddi zarar verir ve taciz edebilir. Sertifika ve kimlik bilgilerine önem verelim. Detaylı bilgi için whatsapptan yazabilirsiniz veya doğrudan arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir