Ataşehir erkek masör hakan hizmetinizde

Ataşehir erkek masör hakan 38 yaşında olup milli eğitim bakanlığı onaylı sertifikam vardır. Sertifika bilgilerimi hizmet verirken göstermekteyim. 23 yaş altı masaj hizmetim yoktur. Genel masaj uygulaması yapıyorum.

Masaj uygulayıcısı sertifikasının önemi

Piyasada sertifikasız çalışan birçok bay ve bayan masörler vardır. Masaj sağlık demektir. Sertifikasız masörlerden kesinlikle hizmet almayınız. Sertifikasız masörler vücuda yanlış manüpilasyonlar yaparak sizleri sağlığınızdan edebilir. Masajı Milli Eğitim bakanlığı onaylı sertifikası olan masörlerden hizmet almanız önemlidir. Sertifika alırken iyi bir eğitmenden kurstan hizmet almak istediğimden çok araştırdım. İstanbul da en iyi masaj eğitimi veren kurumdan milli eğitim bakanlığı onaylı sertifikamı aldım.  İnternette siber saldırıların artmasından dolayı masaj sertifikam da ki önemli bilgilerin güvenliğini sağlamak adına, sertifikanın resmini blog siteme koymadım. Fotoğraflarımı ve sertifikamı merak edenler birebir iletişim kurduğum müşterilerime whatsapp veya sosyal medya araçlarıyla paylaşıyorum. Hizmet alacağınız zaman da ayrıca kimlik ve sertifikamı yanım da getirip doğrudan incelemek üzere sizlere veriyorum. Ataşehir de oturuyorsanız ataşehir erkek masör hakan profesyonel hizmet alabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen iletişim kurunuz.

Masajın Tanımı ve önemi

Masaj vücut kasları üzerine kaydırıcı ürünler kullanılarak el veya aletle yapılan rahatlatıcı, gevşetici, kasları güçlendirici, fizyolojik ve pisikolojik etkilere sahip bilimsel uygulama metodudur.

Piyasa da çeşitli masaj aletleri bulunmaktadır. Bunların içinde en çok tercih edilenleri titreşimli ve vakum özellikli olan cihazlardır. Bu cihazlar genel olarak vücut üzerinde ki kas gerginliklerini azaltarak uyarıcı, toksinleri atıcı özelliklerinin yanı sıra lenf drenajı sağlayarak vücuttaki ödemin yok edilmesini ve selülite neden olan bağ doku tıkanıklarını giderir. Ayrıca felçli hastalar da pasif egzersizlerin yaptırılması eklemlerde ki hareketliliğin tekrar kazanılmasını sağlar.  Değişik firmaların ürettikleri cihazların özellikleri farklı olmakla birlik de genel amaçları aynıdır.

Mekanik cihazlar insan elinin rahatlatıcı dokunma duyusundan yoksundur.  Klasik masaj elle birebir uygulanan sistemli manevraların bütünü olarak tanımlanacak olursa klasik masaj, aletli masajdan daha etkili ve önemli denilebilir.

Değişik vücut bölgelerine uygulanan klasik masaj manipülasyonlar deri altında ki sinir uçlarını uyararak omurilik üzerinden ilgili bölgelere masajı ulaştırır. Bunun içindir ki masaj uygulamasın da dokular, uygulamanın yapılacağı bölge organları ve anatomik yapıları erkek masör çok iyi bilmelidir.

Masajın Temel amaçları

Vücuttaki dokuların ve organların düzenli olarak çalışmasını sağlamak

Kasları güçlendirmek

Vücuttaki biriken toksin ve yorgunluk maddelerinin atılımını sağlamak

Kan dolaşımını hızlandırmak

Eklemlerin hareketliliğini artırmak

Kaslara ve dokulara daha çok oksijen iletmek

Doğal yaşlanma sürecini yavaşlatmak ve derinin elastikiyetini koruyarak kırışıklığın oluşumunu geciktirmek Psikolojik rahatlama sağlamak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir